Dietní jídelníček

Recepty

Doporučujeme - Žhavé slevy

Podprsenky i v nadměrných velikostech

Podprsenky i v nadměrných velikostechVelký výběr podprsenek i v nadměrných velikostech
Push-Up podprsenky, sportovní podprsenky
NÁKUP BEZ RIZIK - Výměna možná do 30 dnů
V mnoha moderních provedeních nejvyšší možné kvality
Získat slevu na podprsenky

Výprodej:
Sleva až 50%Drůbež, ryby, hovězí

Recepty pro dietu z masa. Dietní a zdravá strava. Ze zdravotního hlediska jsou potraviny s masem ceněny zejména pro obsah biologicky hodnotných bílkovin a látek budujících organismus.

Polévky

Zdravé polévky pro běžnou i dietní stravu. Polévka se podává před hlavním chodem, ale může se podávat i jako samostatné jídlo.

Saláty

Salát je potravina vyrobena smícháním syrových či tepelně upravených kousků ovoce, zeleniny, těstovin, brambor, luštěnin, masa, sýra, apod. Ovocné saláty, zeleninové saláty, těstovinové saláty

Těstoviny

Těstoviny jsou potravinou, která se vyrábí z nekynutého těsta pomocí mouky, vody nebo vajec. Vznik těstovin se datuje do doby před Kristem. První zmínky pochází z Řecka, kde koláčové těsto usušili na slunci, pak natrhali na kousky a uvařili.

Zelenina

Zelenina je důležitou součástí našeho zdravého jídelníčku, protože obsahuje široký výběr vitamínů, minerálů, vlákniny a jiných prospěšných látek, z nichž můžeme mít užitek. Některé z nich mají vysoký obsah vitaminu C, jiné jsou hlavně zdrojem draslíku a železa.

Luštěniny

Luštěniny jsou významnou surovinou v našem jídelníčku pro svou vysokou nutriční hodnotu. Luštěniny jsou vhodné jako součást prevence srdečně cévních onemocnění.

Smoothie

Smoothie je zdravý, mixovaný nápoj, jehož základem je ovoce a zelenina, popřípadě kombinace obojího, nejlépe bez přidaného cukru, umělých sladidel či konzervantů.

Zdravé dezerty

Máte rádi sladké? Připravili jsme pro Vás zdravé recepty na vynikající dezerty.

Teplá jídla na sladko

Sladká jídla vhodná i k obědu, to není jen krupicová kaše s Grankem. Zde naleznete recepty na různé sladké teplé pokrmy jako jsou palačinky, kaše a jiné.

       

Dřevěné hračky